Rajd jesienny z MDK

W sobotę, 21.10.2023 grupa odważnych wędrowców z Młodzieżowego Domu Kultury wyruszyła na niezwykłą przygodę - rajd pieszy przez malownicze Pogórze Przemyskie. A to wszystko w towarzystwie rodziców i pod opieką naszych nauczycieli - p. Katarzyny Huget i p. Janusza Żygały.

Trasa wyniosła aż 15 kilometrów, prowadząc nas przez jesienne szlaki, las, a także urocze wiejskie krajobrazy. To była wyjątkowa okazja, by poznać uroki i piękno naszej okolicy, a przy okazji rozwijać ducha współpracy i pokonywać wyzwania razem.

Pogoda była dla nas łaskawa, a atmosfera wspaniała. Dzieci, młodzież i rodzice stanęli razem w obliczu trasy, dając sobie wzajemnie wsparcie i inspirację. Ostatecznym celem naszej wędrówki był uroczy plac ogniskowy na Kopcu Tatarskim. Tam, po intensywnym marszu, rozpaliliśmy ognisko i przygotowaliśmy pyszne kiełbaski.

Znów pokazaliśmy, że nasza społeczność MDK jest pełna energii, zaangażowania i gotowa na kolejne wyzwania. Rajd pieszy to kolejna niezapomniana przygoda, która utkwi w naszych wspomnieniach na długo.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Rodzicom, Nauczycielom oraz Radzie Rodziców MDK, która przyczyniła się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia. To była wyjątkowa wędrówka przez Pogórze Przemyskie, pełna wspólnego wysiłku i niezapomnianych chwil.

 

 

Data publikacji: 21-10-2023 19:43 Data modyfikacji: 21-10-2023 19:47

Na skróty