Koncert mikołajkowy

Ostatni wieczór w MDK był magiczny! Uczestnicy, rodzice i znajomi zgromadzili się na wczorajszym koncercie mikołajkowym, by podzielić się niezapomnianymi chwilami i talentem. Uczestnicy sekcji muzycznych i tanecznych dosłownie rozświetlili scenę swoją pasją i umiejętnościami. Usłyszeliśmy znane, polskie i zagraniczne piosenki świąteczne w wykonaniu wokalistów, keyboardzistów i gitarzystów. Koncert uświetniły pokazy grup tanecznych. Piękne wykonania młodych artystów wprowadziły słuchaczy w świąteczny nastrój.

Melodie brzmiały niczym świąteczne dzwoneczki, a harmonie wypełniły salę radością i magią świąt. Występy każdej sekcji były wyjątkowe i pokazały nie tylko indywidualne umiejętności, ale także niesamowitą harmonię w grupie. Chwilami można było poczuć, że muzyka przeniosła nas wszystkich w magiczny świat pełen świątecznej atmosfery.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego koncertu mikołajkowego. Całość przygotowały nauczyciele z pracowni muzycznych: Sabina Tomaka- Wiater, Katarzyna Huget i Honorata Rybak.

 

Data publikacji: 07-12-2023 13:05 Data modyfikacji: 07-12-2023 13:16

Na skróty