Plan zajęć

DODATKOWE INFORMACJE


PLAN ZAJĘĆ STAŁYCH - ROK SZK. 2023/24

 

Stanisław Karszyń - Nauka gry na keyboardzie – sala 16

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

 

16:00 - 16:45

gr. C kontynuująca

16:00 - 16:45

gr. A - kontynuująca

 

 

16:50 - 17:35

gr. B - kontynuująca

 

 


Stanisław Karszyń - Perkusja elektroniczna - sala 18a

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

 

16:50 - 17:35

gr. A - kontynuująca

16:50 - 17:35

gr. C - kontynuująca

 

 

 


 

17:40 - 18:25

gr. B początkująca

 


Rafał Sęk - Programowanie – sala 2

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

16:30 - 17:15
Grupa E kontynuująca

15:30 – 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

16:30 - 17:15
Grupa C początkująca

 

 

17:20 - 18:05
Grupa A początkująca

16:00 - 16:45
Grupa F kontynuująca

17:20 - 18:05
Grupa D początkująca

 

 

18:10 - 18:55
Grupa B początkująca

16:50 - 17:35
Grupa G kontynuująca

8:10 - 18:55
Grupa H kontynuująca

      17:40 - 18:25

Grupa I kontynuująca
 


Aleksandra Bobusia - Grupa fotograficzna – sala 22

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:00 - 15:30
Konsultacje dla uczniów i rodziców
       

15:30 - 16:15
Grupa A Filmowa i fotograficzna

 

 

 

 

16:20 - 17:05
Grupa B Filmowa i fotograficzna

 

 

 

 

17:05 - 17:50
Grupa B Filmowa i fotograficzna
       
17:50 - 18:35
Grupa C Filmowa i fotograficzna
       
18:40 - 19:25
Grupa C Filmowa i fotograficzna
       

 

Aleksandra Bobusia - Grafika komputerowa – sala 2

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

  15:20 - 15:50
Konsultacje dla uczniów i rodziców
     

 

15:50 - 16:35

Grupa A Grafika Komputerowa

16:00 - 16:45

Grupa C - Grafika Komputerowa
 

 

 

 

16:40 - 18:10

Grupa B Grafika Komputerowa

16:50 - 17:35

Grupa D - Grafika Komputerowa

 

 

 

Agnieszka Tymoczko - Język niemiecki – sala 4

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:00 - 15:30
Konsultacje dla rodziców i uczniów.

15:00 - 15:45
Grupa D - kontynuująca

 

 

 

15:30 - 16:15
Grupa A - początkująca

15:50 - 16:35
Grupa E - kontynuująca

 

 

 

16:20 - 17:05
Grupa B - początkująca

16:40 - 17:25
Grupa F - kontynuująca

 

 

 

17:10 - 17:55
Grupa C - początkująca

17:30 - 18:15
Grupa G - kontynuująca

 

 

 

 

Justyna Buć - Język angielski – sala 4

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

15:30 - 16:00
Konsultacje dla rodziców i uczniów

 

 

 

 

16:00 - 16:45
gr. A (grupa młodsza - początkująca)

16:00 - 16:45
gr. E (grupa młodsza - kontynuująca)

 

 

 

16:50 - 17:35
gr. B (grupa starsza - początkująca)

16:50 - 17:35
gr. F (grupa starsza - kontynuująca)

 

 

 

17:40 - 18:25
gr. C (grupa młodsza - kontynuująca)

17:40 - 18:25
gr. G (grupa młodsza - kontynuująca)

 


Justyna Buć - Modelowanie 3D – sala 2

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

 

15:30 - 16:00
Konsultacje dla rodziców i uczniów

15:00 - 15:45
gr. B - grupa młodsza

 

 

 

 

15:50 - 16:35
gr. C - grupa starsza

 

 

 

18:30 - 19:15
gr. A - grupa starsza

16:40 - 17:25
gr. D - grupa młodsza

 

 

 

 

17:35 - 18:20
gr. E - grupa starsza

 

 

 

 

18:25 - 19:10
gr. F - grupa starsza

 

Ewelina Białoch - Malarstwo sztalugowe – sala 22

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

15:00 - 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

15:00 - 15:45
Grupa D ( młodsza)

 

 

16:05 - 16:55
Grupa A ( młodsza)

16:25 - 17:10
Grupa A ( młodsza zaawansowana)

15:50 - 16:35
Grupa B (średnia)

 

 

 

17:15 - 18:00
Grupa B ( średnia)

16:40 - 17:25
Grupa E ( starsza początkująca

 

 

 

18:05 - 18:50
Grupa B ( średnia zaawansowana

17:30 - 18:15
Grupa E ( starsza zaawansowana)

 

 

 

18:55 - 19:40
Grupa C (starsza zaawansowana)

18:20 - 19:05
Grupa E ( starsza zaawansowana)

 

 

Agata Kruba - Malarstwo sztalugowe – sala 22

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:10 - 15:55
gr. A - młodsza

 

 

 

15:00 - 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

16:00 - 16:45
gr. B - średnia

 

 

 

16:00 - 16:45
gr. D - średnia

16:50 - 17:35
gr. B - średnia

 

 

 

16:50 - 17:35
gr. D - średnia

17:40 - 18:25
gr. C - młodzieżowa

 

 

 

17:40 - 18:25
gr. E - młodzieżowa

18:30 - 19:15
gr. C - młodzieżowa

 

 

 

18:30 - 19:15
gr. E - młodzieżowa

 

 

Aldona Hausman - Zajęcia plastyczne – sala 14a
 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:45 - 16:30
gr. A grupa młodsza

15:45 - 16:30
gr. C grupa młodsza

15:45 - 16:30
gr. E grupa młodsza

 

15:00- 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

16:35 - 17:20
gr. A grupa młodsza

16:35 - 17:20
gr. C grupa młodsza

16:35 - 17:20
gr. E grupa młodsza

17:00 - 17:45
gr. G grupa średnia

16:00 - 16:45
gr. H grupa starsza

17:30 - 18:15
gr. B grupa młodsza

17:30 - 18:15
gr. D grupa młodsza

17:30 - 18:15
gr. F grupa średnia

17:50 - 18:35
gr. G grupa średnia

16:50 - 17:35
gr. H grupa starsza

18:20 - 19:05
gr. B grupa średnia

18:20 - 19:05
gr. D grupa średnia

18:20 - 19:05
gr. F grupa średnia

 

17:40 - 18:25
gr. I grupa starsza

 

 

 

 

18:30 - 19:15
gr. I grupa starsza

 

Julita Torba - Rękodzieło artystyczne – sala 14

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:45 - 16:30
grupa A młodsza

15:45 - 16:30
grupa C młodsza

15:45 - 16:30
grupa E młodsza

 

15:00- 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

16:35 - 17:20
grupa A młodsza

16:35 - 17:20
grupa C średnia

16:35 - 17:20
grupa E młodsza

 

16:00 - 16:45
grupa H starsza

17:30 - 18:15
grupa B średnia

17:30 - 18:15
grupa D średnia

17:30 - 18:15
grupa F młodsza

17:00 - 17:45
grupa G średnia

16:50 - 17:35
grupa H starsza

18:20 - 19:05
grupa B średnia

18:20 - 19:05
grupa D średnia

18:20 - 19:05
grupa F średnia

17:50 - 18:35
grupa G średnia

17:40 - 18:25
grupa I starsza

 

 

 

 

18:30 - 19:15
grupa I starsza


Sabina Tomaka-Wiater - Zajęcia wokalne – sala 17

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

15:45 - 16:30
grupa E- kontynuacja

15:00 - 15:30
Konsultacje dla uczniów i rodziców

14:40 - 15:25
grupa A- kontynuacja

 

16:40 - 17:25
grupa C- początkująca

17:25 – 18:10
F- początkująca

16:00 – 16:45

grupa I- kontynuacja

 

16:40 - 17:25
grupa B- kontynuacja

17:30 - 18:15
grupa D- początkująca

 

16:50 - 17:35
grupa I- kontynuacja

17:10 - 17:55
grupa H- kontynuacja

 

 

 

17:40 - 18:25
grupa G- początkująca

 


Sabina Tomaka-Wiater - Nauka gry na keyboardzie – sala 17

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:50 - 16:35
grupa A- kontynuacja

15:00 - 15:45
grupa C- kontynuacja

14:55 - 15:40
grupa E- kontynuacja

15:30 - 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

15:30 - 16:15
grupa G -początkująca

17:30 - 18:15
grupa B- kontynuacja

15:50 - 16:35
grupa D- początkująca

16:35 - 17:20
grupa F- kontynuacja

 

16:20 - 17:05
grupa H- początkująca


 

Agnieszka Kłos - Nauka gry na flecie – sala 6

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

17:20 - 18:05
gr. A- kontynuacja

15:00 - 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

16:00 - 16:45
gr. G- początkująca

 

18:10 - 18:55
gr. B- średniozaawansowana

16:00 - 16:45
gr. C- początkująca

 

16:50 - 17:35
gr. H- początkująca

 

 

16:50 - 17:35
gr. D- kontynuacja

 

17:40 - 18:25
gr. I- zaawansowana

 

 

17:40 - 18:25
gr. E- średniozaawansowana

 

 

 

 

18:30 - 19:15
gr. F- zaawansowana

 

 

 


Katarzyna Huget - Nauka gry na gitarze – sala 23

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:20 - 15:50
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

 

 

 

15:50 - 16:35
Grupa A - kontynuujący

15:50 - 16:35
Grupa E - kontynujący

 

 

 

16:40 - 17:25
Grupa B - kontynuujący

16:45 - 17:30
Grupa F - kontynuujący

15:50 - 16:35
Grupa H - początkujący

15:50 - 16:35
Grupa K - kontynuujący

 

17:35 - 18:20
Grupa C - kontynuujący

17:40 - 18:25
Grupa G - początkujący

16:45 - 17:30
Grupa I - kontynuujący

16:45 - 17:30
Grupa L - początkujący

 

18:25 - 19:10
Grupa D - początkujący

 

17:40 - 18:25
Grupa J - kontynuujący

 

 


Katarzyna Huget - Ukulele – sala 23

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

14:50 - 15:20
Konsultacje dla uczniów i rodziców

15:00 - 15:45
Grupa A - kontynuujący

15:00 - 15:45
Grupa B - początkujący

15:00 - 15:45
Grupa C - początkujący

 

 

 

 

 

17:00 - 17:45
Grupa D - kontynuujący

 

Katarzyna Huget - Zespoły – sala 23

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

 

 

15:20 - 16:55
Zespół muzyczny

 

Janusz Rajtmajer - Nauka gry na gitarze – sala 25

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:30 - 17:15
grupa A kont.

15:00 - 15:45
grupa D początk.

16:50 - 17:35
grupa I początk.

 

14:15 - 15:00
grupa L kont.

17:20 - 18:05
grupa B kont.

15:50 - 16:35
grupa E kont.

 

 

15:00 - 16:00
konsultacje dla uczniów i rodziców

18:10 - 18:55
grupa C kont.

16:40 - 17:25
grupa F kont.

 

 

16:00 - 16:45
grupa M początk.

 

17:30 - 18:15
grupa G początk.

 

 

16:50 - 17:35
grupa N kont.

 

18:20 - 19:05
grupa H kont.

 

 

17:40 - 18:25
grupa O kont.

 

 

 

 

18:30 - 19:15
grupa P początk.

 

Janusz Rajtmajer - Zespoły – sala 25

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

 

17:40 - 18:25
zespół muzyczny (1)

17:25 - 18:10
zespół muzyczny (2)

 

 

 

18:30 - 19:15
zespół muzyczny (1)

18:15 - 19:00
zespół muzyczny (2)

 

 

Honorata Rybak - Zajęcia fitness – sala 18

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:00 - 15:45
gr. A

15:00 - 15:30
Konsultacje dla uczniów i rodziców

15:00 - 15:45
gr. C kontynuująca

15:00 - 15:30
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

15:50 – 16:35

gr. B

15:30 - 16:15
gr. A kontynuująca

15:50 - 16:35
gr. D początkująca

15:30 - 16:15
gr. E początkująca

 

 

16:20 - 17:05
gr. B początkująca

 

16:20 - 17:05
gr. F kontynuująca

 

 

Honorata Rybak - Zajęcia taneczne – sala 18

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

15:00 - 15:45
gr. A


 

 

16:40 – 17:25

gr. C

15:20- 15:50
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

15:50 – 16:35

gr. B

 

 

 

 

 

Zofia Bator - Szachy – sala 15

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

15:10 - 15:55
Gr A początkująca

15:00 - 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

 

 

16:00 - 16:45
Gr. B początkująca

16:00 - 16:45
Gr F początkująca

 

 

 

16:50 - 17:35
Gr C kontynuacja mł.

16:50 - 17:35
Gr G kontynuacja mł.

 

 

 

7:40 - 18:25
Gr D kontynuacja st.

17:40 - 18:25
Gr H początkująca

 

 

 

18:30 - 19:15
Gr E kontynuacja st.

18:30 - 19:15
Gr I kontynuacja st.

 

 

 

Maciej Jagustyn - Szachy – sala 15

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00 - 16:45
Poziom podstawowy Grupa A

 

 

16:30 - 17:15
Poziom podstawowy Grupa E

15:00 – 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

16:50 - 17:35
Poziom podstawowy Grupa B

 

 

17:20 - 18:05
Poziom podstawowy Grupa F

16:00 - 16:45
Poziom podstawowy Grupa H

17:40 - 18:25
Poziom zaawansowany Grupa C

 

 

18:10 - 18:55
Poziom zaawansowany Grupa G

16:50 - 17:35
Poziom zaawansowany

Grupa I

18:30 - 19:15
Poziom zaawansowany Grupa D

 

 

 

 

 

Janusz Żygała - Nauka gry w tenisa stołowego – sala 02

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

15:00 – 15:30
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

 

 

 

16:00 - 16:45
gr. A

16:00 - 16:45
gr. C

15:50 - 16:35
gr. E

16:00 - 16:45
gr. G

 

16:50 - 17:35
gr. A

16:50 - 17:35
gr. C

16:40 - 17:25
gr. E

16:50 - 17:35
gr. G

 

17:40 - 18:25
gr. B

17:40 - 18:25
gr. D

17:30 - 18:15
gr. F

 

 

18:30 - 19:15
gr. B

18:30 - 19:15
gr. D

18:20 - 19:05
gr. F

 

 

Janusz Żygała - Zajęcia rekreacyjno-sportowe – sala 02

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

16:00 - 16:45
gr. A

15:30 – 16:00
Konsultacje dla uczniów i rodziców

 

 

17:40 - 18:25
gr. B

16:50 - 17:35
gr. A

 

 

 

18:30 - 19:15
gr. B

 

Data publikacji: 27-07-2023 20:50 Data modyfikacji: 08-12-2023 06:59

Na skróty