Koniec roku szkolnego w pracowniach muzycznych
W ubiegłym tygodniu tj.18.06.2025r.odbyło się uroczyste zakończenie roku w pracowniach muzycznych p.K. Huget i p. S. Tomaki-Wiater. Podczas koncertu panował wakacyjny, nadmorski klimat, w otoczeniu którego powspominaliśmy muzyczne wydarzenia minionego roku. Wszystkim naszym młodym muzykom dziękujemy za piękne dźwięki, wytrwałość i zaangażowanie w poznawaniu muzyki i życzymy wesołych wakacji!
Ostatnie zajęcia w grupach muzycznych