Ważne inwestycje dla Przemyśla – szczegóły przedstawione podczas dzisiejszego wydarzenia
W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa poświęcona ważnym inwestycjom dla Przemyśla, wśród których znalazł się również budynek Młodzieżowego Domu Kultury.
Podczas wydarzenia przedstawiono szczegóły projektu oraz zakres planowanych prac remontowych i modernizacyjnych. Cieszymy się, że nasza placówka jest częścią tego przedsięwzięcia i że przed MDK kolejny ważny etap zmian.
Serdeczne podziękowania składamy osobom, dzięki którym inwestycja będzie mogła zostać zrealizowana, w szczególności Panu Piotrowi Pilchowi – Wicemarszałkowi Województwa Podkarpackiego, Panu Wojciechowi Bakunowi – Prezydentowi Miasta Przemyśla oraz Pani Beacie Bieleckiej – Naczelnik Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych.
